Volkswagen Golf – auto s mnoha výhodami

Volkswagen Golf vyjadřuje už jen svým designem nadčasovost a inovaci. Jedná se o vozidlo střední třídy, který nabízí hospodárnou a bezpečnou jízdu. Současný automobilový trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu vozidel, mezi nimiž je i nový Volkswagen Golf, který si vás podmaní svými vlastnostmi. V dnešním článku se podíváme na tento model podrobněji.

Nyní je v prodeji sedmá generace modelu Volkswagen Golf, která je symbolem preciznosti a dynamiky. Tento model je elegantní a na první pohled jsou viditelné velmi ostré linie. Charakteristickým rysem je nízká hmotnost vozidla, i když současným trendem je zvyšování hmotnosti automobilů. Nový Volkswagen Golf je bezpečnější, komfortnější a také prostornější než jeho předchůdce. Dokonce je váha o 100 kg nižší.

Bohaté funkce

Novinkou jsou také bezpečnostní systémy, mezi nimiž najdete funkce automatického brzdění při vícenásobných kolizích, aktivní systém ochrany cestujících, funkci Front Assist a podobně. Funkcí je opravdu mnoho a cílem automobilky je zajistit pasažérům bezpečnou a ničím nerušenou jízdu.

Na českém trhu se objeví modely v pětidvéřovém provedení, s automatickou klimatizací, dotykovým displejem, rádiem, slotem na SD kartu, palubním počítačem, elektronickou parkovací brzdou, systémem start/stop a variabilním zavazadlovým prostorem.

Tento model Volkswagen Golf je k zakoupení nejen přímo v automobilce, jehož cena začíná již na 339 900 Kč, ale také v autobazarech. Bohatou nabídku ojetých vozidel automobilky Volkswagen má například autobazar AAA Auto. Najděte si i vy vhodného prodejce, který vám nabídne vozidlo podle vašich představ. Jezděte bezpečně a bez nehod s kvalitním automobilem.