balící technika

Zabalte to!

Typy obalů se neustále rozšiřují, protože každá firma chce zabalit své produkty originálně a vkusně. Vůbec se nemusíte omezovat v případě, že potřebujete zabalit PET lahve, hledáte řešení pro velké pytle či obaly spotřebního zboží, popřípadě vás zajímá balení více kusů do pevného a odolného obalu. Veškerou balicí techniku dnes výhodně pořídíte od předních výrobců, kteří sází na preciznost zpracování a samozřejmě jednoduchou obsluhu i údržbu. Stejně tak vám špičková firma zajistí záruční a pozáruční servis strojů, což výrazně prodlouží jejich životnost.

Atraktivní sortiment služeb

Na trhu existuje řada dobře hodnocených firem, s nimiž získáte kvalitní vybavení. Balicí technika ale není tím jediným, co vám společnosti nabízí. Sáhnete-li po zkušeném prodejci, čekají na vás další služby spojené s balením. Pokud si pořídíte vlastní balicí linku, zajistí vám instalaci, její zprovoznění i následné zaškolení obsluhy, což urychlí proces balení. V případě poruchy vám obchodní partner zajistí náhradní díly. Samozřejmostí jsou pak technická dokumentace včetně manuálu a telefonická podpora, kdykoliv si nevíte rady.

Vyberte si ideální stroj pro finální podobu svého zboží

Balicí stroje jsou navrženy s ohledem na individuální požadavky zákazníka a umožní vám tak rychlejší, efektivnější a přesné balení požadovaného sortimentu. Například pro skupinové balení lahví nebo plechovek se využívají smrštitelné fólie, jež dokonale srovnají a obalí do požadovaného tvaru vaše zboží odlišných rozměrů. Výhodou těchto linek je variabilita nastavení pro skládání do různých velikostí. Velmi žádané jsou i pytlovačky pro balení steliv, briket, sypkých směsí i chemických surovin. Pytlovačky najdou rovněž využití ve stavebním průmyslu, protože dokáží zabalit i objemnější cementové směsi nebo peletky. Sortiment produktů a služeb ale nabízí výrazně větší pokrytí. Informujte se u odborníků o možnostech využití balicích strojů a své zboží dokonale zabalte a označte etiketou.